Zdrowie i uroda Okuliści i optycy

Zakład Optyczny Okular

Zakład Optyczny Okular

NIP: 9541012686
Regon: 3484777

al. Korfantego 62
02-203 Katowice
woj. slaskie

telefon: 032 203 49 12
e-mail: higuains@interia.pl
www: http://okular-katowice.pl

Firma specjalizuje się przede wszystkim w wyrobie okularów oraz doborze pomocy optycznych dla ludzi słabowidzących. W salonach firmowych istnieje możliwość umówienia spotkania z lekarzem okulistą i badania wzroku. Po badaniu można odrazu dobrać odpowiednie okulary lub soczewki kontaktowe. Okulary korekcyjne są wykonywane także na podstawie recept z Narodowego Funduszu Zdrowia. Okular posiada długoletnie doświadczenie w swojej branży - początek działalności to 1990 rok. Działalność jest prowadzona w dwóch salonach optycznych zlokalizowanych w centrum Katowic i dzielnicy Bogucice.

Firma posiada certyfikat Eschenbach Optik - uznanego producenta pomocy dla osób słabowidzących. Jako jeden z niewielu salonów optycznych Okular specjalizuje się w doborze okularów:

  • lornetkowych
  • filtrujących
  • pryzmatycznych
  • lupowych

a także innych pomocy: pulpitów do czytania, elektronicznych powiększalników czy monookularów.

Zakład Optyczny Okular wykonuje wszelkiego rodzaju okulary korekcyjne z soczewkami jednoogniskowymi i wieloogniskowymi. W ciągłej sprzedaży są także soczewki kontaktowe firm Alcon, Johnson&Johnson, Hydron - jednodniowe, tygodniowe, dwutygodniowe astygmatyczne. Istnieje możliwość sprzedaży wysyłkowej.

pozostałe firmy w tej branży